TV RASPORED

07:00 DJEČJA TV DOBRO JUTRO

08:00 FKVKZ CRTIĆI

10:30 INFO SERVIS

12:00 BLITZ VIJESTI

12:10 TJEDAN IZA NAS (R)

12:40 PRVI KORACI (R)

12:55 VELIKI I MALI (R)

13:25 KAK JE LEPI (R)

14:00 MOJ STAV

14:30 INFO SERVIS

16:00 ČAJ S MEDOM (R)

17:00 EUROPA U FOKUSU

17:30 VIJESTI

17:45 ZICER

18:15 POSLOVNI KUTAK

18:30 INFO SERVIS

19:30 DJEČJA TV LAKU NOĆ

20:00 ČAJ S MEDOM (R)

21:00 RITAM ZAPADA: Mira Vlahović

22:45 RITAM ZAPADA: Puhački orkestar Zaprešić

00:15 RITAM ZONA

00:45 KRAJ PROGRAMA

07:00 DJEČJA TV DOBRO JUTRO

08:00 FKVKZ CRTIĆI

10:30 INFO SERVIS

12:00 BLITZ VIJESTI

12:10 RITAM ZAPADA: Mia Dimšić

14:00 MOJ STAV

14:30 INFO SERVIS

16:00 VESELI PETAK (R)

17:00 IN DIZAJN

17:30 VIJESTI

17:45 KULTURAMA

18:15 ZAPADNA STRANA

18:50 INFO SERVIS

19:30 DJEČJA TV LAKU NOĆ

20:00 ČAJ S MEDOM

21:15 ZAPADNA STRANA (R)

21:45 KULTURAMA (R)

22:20 RITAM ZONA VEČERNJA

23:30 KRAJ PROGRAMA

07:00 DJEČJA TV DOBRO JUTRO

08:00 FKVKZ CRTIĆI

10:30 INFO SERVIS

12:00 BLITZ VIJESTI

12:10 KULTURAMA (R)

12:40 ZAPADNA STRANA (R)

13:10 ZICER (R)

13:40 ZELENA ZONA (R)

14:00 MOJ STAV

14:30 INFO SERVIS

16:00 BLITZ VIJESTI (R)

16:10 MOJ STAV (R)

16:40 KUD I KAMO (R)

17:00 EUROPA U FOKUSU (R)

17:30 VIJESTI

17:45 PRIRODA I DRUŠTVO

18:15 IZA ZIDA

18:30 ZELENA ZONA

18:50 INFO SERVIS

19:30 DJEČJA TV LAKU NOĆ

20:00 VIJESTI (R)

20:15 NAŠIM KRAJEM (R)

20:45 PRIRODA I DRUŠTVO (R)

21:15 MOJ STAV (R)

21:45 IZA ZIDA (R)

22:00 ZELENA ZONA (R)

22:20 TV STUDENT (R)

23:10 VRATA SUDBINE

07:00 DJEČJA TV DOBRO JUTRO

08:00 FKVKZ CRTIĆI

10:30 INFO SERVIS

12:00 BLITZ VIJESTI

12:10 PRIRODA I DRUŠTVO (R)

12:40 NAŠIM KRAJEM (R)

13:10 IZA ZIDA (R)

13:25 ZAPADNA STRANA (R)

14:00 MOJ STAV

14:30 INFO SERVIS

16:00 BLITZ VIJESTI (R)

16:10 MOJ STAV (R)

16:40 ZELENA ZONA (R)

17:00 IN DIZAJN(R)

17:30 VIJESTI

17:45 KAK JE LEPI NAŠ KAJ (R)

18:15 ZAPADNA STRANA

18:45 INFO SERVIS

19:30 DJEČJA TV LAKU NOĆ

20:00 VIJESTI (R)

20:15 KAK JE LEPI NAŠ KAJ (R)

20:45 ZAPADNA STRANA (R)

21:15 MOJ STAV (R)

21:45 HRVATSKO VATROGASTVO (R)

22:20 RITAM ZONA VEČERNJA

23:10 VRATA SUDBINE

07:00 DJEČJA TV DOBRO JUTRO

08:00 FKVKZ CRTIĆI

10:30 INFO SERVIS

12:00 BLITZ VIJESTI

12:10 KAK JE LEPI NAŠ KAJ (R)

12:40 ZAPADNA STRANA (R)

13:10 INFO SERVIS

13:30 HR. VATROGASTVO (R)

14:00 MOJ STAV

14:30 POSVUDUŠA

14:40 INFO SERVIS

16:00 BLITZ VIJESTI (R)

16:05 MOJ STAV (R)

16:30 FILMSKA EMISIJA (R)

17:00 EUROPA U FOKUSU (R)

17:30 VIJESTI

17:45 HR. VATROGASTVO (R)

18:15 KUD I KAMO

18:30 ZAGORSKA KRONIKA

19:00 INFO SERVIS

19:30 DJEČJA TV LAKU NOĆ

20:00 VESELI PETAK

21:15 HR. VATROGASTVO (R)

21:45 FILMSKA EMISIJA (R)

22:15 RITAM ZONA VEČERNJA

23:10 VRATA SUDBINE

08:20 FKVKZ CRTIĆI

08:30 INFO SERVIS

09:45 PRVI KORACI

10:00 VELIKI I MALI (R)

10:30 TV STUDENT (R)

11:00 VU SRCU TE NOSIM

12:00 BLITZ VIJESTI (R)

12:10 VELIKI I MALI (R)

12:40 PID/ NAŠIM KRAJEM

13:10 NAŠIM KRAJEM/ PID

13:40 KULTURAMA (R)

14:10 KAK JE LEPI (R)

14:40 KRATKI REZOVI (R)

15:10 VELIKI I MALI (R)

15:40 PRVI KORACI (R)

16:00 ZAPADNA STRANA (R)

16:30 PID/ NAŠIM KRAJEM (R)

17:00 ZAGORSKA KRONIKA (R)

17:30 TJEDAN IZA NAS

18:00 ZELENA ZONA

18:20 PRVI KORACI (R)

18:40 KRATKI REZOVI (R)

19:10 RITAM ZAPADA

21:10 FILM

22:40 CINESTAR CINEMAS

23:10 VRATA SUDBINE

08:20 FKVKZ CRTIĆI

08:30 INFO SERVIS

09:45 KUD I KAMO (R)

10:00 VELIKI I MALI (R)

10:30 NEDJELJNA PORUKA

10:40 RITAM ZAPADA (R)

12:40 IZA ZIDA (R)

12:55 HRVATSKO SRCE (R)

14:00 ZAGORSKA KRONIKA

14:30 VELIKI I MALI (R)

15:00 KRATKI REZOVI (R)

15:30 BAKINA KUHAČA (R)

15:45 RITAM ZAPADA (R)

17:45 FILM (R)

19:15 NEDJELJNA PORUKA (R)

19:20 ZAGORSKA KRONIKA (R)

19:50 VESELI PETAK (R)

20:45 KRATKI REZOVI (R)

21:15 ČAJ S MEDOM (R)

22:15 RITAM ZONA VEČERNJA

23:10 VRATA SUDBINE